powrót   >> strona główna
powrót  >>   wydarzenia

Nagrody w konkursie fotograficznym !

Ekipa Kola Fotograficznego działającego w naszej szkole uczestniczyła w Konkursie Fotograficznym zorganizowanym przez Karkonoski Park Narodowy pt. „Tajemnice różnorodności biologicznej w Karkonoszach”. Byliśmy obecni na podsumowaniu i wręczeniu nagród, które odbyło się 25.11.2011 r.  w siedzibie KPN. Było nam niezwykle miło, bo 3 osoby zostały nagrodzone, a pozostałe wyróżnione ! Nagrodami były statywy, pokrowce na aparaty, książki, albumy na zdjęcia – każdy coś otrzymał. Informacje również TUTAJ.

Bardzo dziękujemy za wszystko p. Sabinie Tabace!

Koło Fotograficzne tworzą: Tomek Czekaj, Klaudia Darul, Klaudia Halow, Natalia Hunkiewicz, Wiktoria Jukniewicz, Wojtek Kubiela, Natalia Kubińska, Kasia Nowak, Marta Policht, Karolina Radziejewska, Maciek Sulima, Michał Tokarz oraz gościnnie Kim Mikołajczyk.

Opiekun Koła: Artur Leszczawski